Quick add field data (8.x-1.4) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Node
ml: നോഡ്
