Quick add field data (8.x-1.4) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Widget
ps: کاروونی

en: Empty
ps: تش

en: or
ps: او

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
