Quick add field data (8.x-1.4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللاش
