Quick Edit Variation (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།
