Quick Edit Variation (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Action
cs: Akce

en: Save
cs: Uložit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Price
cs: Cena

en: SKU
cs: Kód zboží

en: List price
cs: Katalogová cena

en: Quick Edit
cs: Rychlá úprava
