Quick Edit Variation (1.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Published
fr: Publié

en: Price
fr: Prix

en: SKU
fr: Référence

en: List price
fr: Prix public indicatif
