Quick Edit Variation (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Action
he: פעולה

en: Save
he: שמירה

en: Published
he: מפורסם

en: Price
he: מחיר

en: SKU
he: מק"ט

en: List price
he: מחיר מחירון
