Quick Edit Variation (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Action
id: Tindakan

en: Save
id: Simpan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Price
id: Harga

en: List price
id: Daftar Harga
