Quick Edit Variation (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: Save
is: Vista

en: Published
is: Birt

en: Price
is: Verð

en: SKU
is: VN

en: List price
is: Listaverð

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
