Quick Edit Variation (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Save
ja: 保存

en: Published
ja: 掲載

en: Price
ja: 価格

en: List price
ja: 希望小売価格

en: Quick Edit
ja: クイック編集

en: Provide a list price
ja: 定価を提示する
