Quick Edit Variation (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Action
nl: Actie

en: Save
nl: Opslaan

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Price
nl: Prijs

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: List price
nl: Adviesprijs

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Provide a list price
nl: Adviesprijs invullen
