Quick Edit Variation (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Save
pt: Salvar

en: Published
pt: Publicado

en: Price
pt: Preço

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: List price
pt: Preço de tabela

en: Quick Edit
pt: Edição Rápida

en: Provide a list price
pt: Fornecer um preço de tabela
