Quick Edit Variation (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Save
pt: Guardar

en: Published
pt: Publicado

en: Price
pt: Preço

en: List price
pt: Lista de preços

en: Quick Edit
pt: Edição rápida

en: Provide a list price
pt: Fornecer uma lista de preços
