Quick Edit Variation (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: Save
ro: Salvare

en: Published
ro: Publicat

en: Price
ro: Preţ

en: SKU
ro: Cod

en: List price
ro: Preţ de listă

en: Quick Edit
ro: Editare rapidă
