Quick Edit Variation (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Action
uk: Дія

en: Save
uk: Зберегти

en: Published
uk: Опубліковано

en: Price
uk: Ціна

en: SKU
uk: Артикул

en: List price
uk: Ціна за прейскурантом

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)

en: Quick Edit
uk: Швидке редагування
