Quick Edit Variation (1.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Save
vi: Lưu

en: Published
vi: Đã công bố

en: Price
vi: Giá

en: List price
vi: Bảng giá
