Quick Edit Variation (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Save
de: Speichern

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Price
de: Preis

en: SKU
de: Artikelnummer (SKU)

en: List price
de: UVP

en: Quick Edit
de: Direktbearbeitungsmodus

en: Provide a list price
de: Einen Listenpreis angeben
