Quick Edit Variation (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: Save
et: Salvesta

en: Published
et: Avaldatud

en: Price
et: Hind

en: SKU
et: Tootekood

en: List price
et: Alghind
