Quick Edit Variation (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Save
fi: Tallenna

en: Published
fi: Julkaistu

en: Price
fi: Hinta

en: SKU
fi: Koodi

en: List price
fi: Listahinta

en: Quick Edit
fi: Nopea muokkaus
