Quick Edit Variation (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: Save
hu: Mentés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Price
hu: Ár

en: SKU
hu: Cikkszám

en: List price
hu: Listaár

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: Quick Edit
hu: Gyorsszerkesztés
