Quick Edit Variation (1.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Action
it: Azione

en: Save
it: Salva

en: Published
it: Pubblicato

en: Price
it: Prezzo

en: SKU
it: Codice

en: List price
it: Prezzo di listino

en: Quick Edit
it: Modifica veloce

en: Provide a list price
it: Prezzo di listino
