Quick Edit Variation (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Save
lt: Saugoti

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Price
lt: Kaina

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
