Quick Edit Variation (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: Save
lv: Saglabāt

en: Published
lv: Publicēts

en: Price
lv: Cena

en: SKU
lv: Kods

en: List price
lv: Vecā cena
