Quick Edit Variation (1.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Save
pl: Zapisz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Price
pl: Cena

en: List price
pl: Cennik

en: Quick Edit
pl: Szybka Edycja (Quick Edit)
