Quick Edit Variation (1.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Action
da: Handling

en: Save
da: Gem

en: Published
da: Udgivet

en: Price
da: Pris

en: List price
da: Listepris

en: Quick Edit
da: Hurtig redigering
