Quick Edit Variation (1.0.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Save
fa: ذخیره

en: Published
fa: منتشر شده

en: Price
fa: قیمت

en: SKU
fa: مدل

en: List price
fa: فهرست قیمت
