Quick Edit Variation (1.0.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Save
gl: Gardar

en: Published
gl: Publicado

en: Price
gl: Prezo

en: SKU
gl: Referencia (SKU)
