Quick Edit Variation (1.0.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Action
ru: Действие

en: Save
ru: Сохранить

en: Published
ru: Опубликовано

en: Price
ru: Цена

en: SKU
ru: Артикул

en: List price
ru: Старая цена

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)

en: Quick Edit
ru: Быстрое редактирование

en: Provide a list price
ru: Указать старую цену
