Quick Edit Variation (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: Save
sk: Uložiť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Price
sk: Cena

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: List price
sk: Cenníková cena

en: Provide a list price
sk: Poskytnúť cenníkovú cenu
