Quick Edit Variation (1.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: Save
sv: Spara

en: Published
sv: Publicerad

en: Price
sv: Pris

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: List price
sv: Listpris
