Quick Edit Variation (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Action
tr: Eylem

en: Save
tr: Kaydet

en: Published
tr: Yayında

en: Price
tr: Fiyat

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: List price
tr: Liste fiyatı

en: Quick Edit
tr: Hızlı Düzenleme
