Quick Links Kit (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Label
ast: Etiqueta

en: Block
ast: Bloque

en: Custom
ast: Personalizáu
