Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Label
bs: Oznaka

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
