Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icon
ca: Icona

en: Manage
ca: Gestiona

en: Block
ca: Bloc

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Add Link
ca: Afegeix enllaç

en: Master
ca: Mestre
