Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Add Link
el: Προσθήκη Link

en: Asc
el: Αύξ
