Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Manage
et: Halda

en: Block
et: Plokk

en: Custom
et: Kohandatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Add Link
et: Lisa link

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
