Quick Links Kit (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Label
ja: ラベル

en: Icon
ja: アイコン

en: Manage
ja: 管理

en: Block
ja: ブロック

en: Custom
ja: カスタム

en: Thumbnail
ja: サムネイル

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Add Link
ja: リンクを追加

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
