Quick Links Kit (1.0.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Label
da: Etiket

en: Icon
da: Ikon

en: Manage
da: Administration

en: Block
da: Blok

en: Custom
da: Tilpasset

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Add Link
da: Tilføj link

en: Asc
da: Stigende
