Quick Links Kit (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Label
sl: Oznaka

en: Block
sl: Blok

en: Custom
sl: Prilagojeno
