Quick Links Kit (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Icon
az: İconka

en: Manage
az: İdarə et

en: Block
az: Blok

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
