Quick Links Kit (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Label
bg: Заглавие

en: Block
bg: Блокирай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Apply
bg: Търси
