Quick Links Kit (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Label
ku: پێناس

en: Block
ku: بلۆک

en: Custom
ku: درووستکراو
