Quick Links Kit (1.0.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: Reset
be: Скінуць

en: Label
be: Подпіс

en: Manage
be: Кіраваць

en: Block
be: Блок

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
