Quick Links Kit (1.0.2) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: Reset
fi: Palauta

en: Label
fi: Tunnus

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Block
fi: Lohko

en: Custom
fi: Oma

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Add Link
fi: Lisää linkki

en: Master
fi: Isäntä
