Quick Links Kit (1.0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Action
gl: Acción

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Manage
gl: Xestionar

en: Block
gl: Bloque

en: Custom
gl: Personalizado

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Add Link
gl: Engadir ligazón
