Quick Links Kit (1.0.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Label
ka: სათაური

en: Manage
ka: მართვა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა
