Quick Links Kit (1.0.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: اعاده

en: Label
fa: برچسب

en: Manage
fa: مدیریت

en: Block
fa: قالبک

en: Custom
fa: سفارشی

en: ,
fa: ،

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
