Quick Links Kit (1.0.2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Manage
pt: Gerir

en: Block
pt: Bloco

en: Custom
pt: Personalizado

en: Thumbnail
pt: Miniatura

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Add Link
pt: Adicionar ligação

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal
