Quick Links Kit (1.0.3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Action
am: እርምጃ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Block
am: ጥምር

en: Custom
am: ብጁ

en: Sort by
am: ደርድር
