Quick Links Kit (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Action
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
